NAVIGÁCIÓ:

AKTUALITÁSOK:

Európai mézes reggeli iskolánkban

Európai Mézes Reggeli
November 17-én iskolánk ebédlőjében a Sági Méhészet tartott ismeretterjesztő előadást a méhészetről. Az 1-4. évfolyam tanulói a tartalmas előadás után megkóstolhatták a különböző mézfajtákat is.

Zöldség-kóstoló iskolánkban

Zöldség-kóstoló
November 10-én iskolánk 1-6. évfolyamának diákjai a Hansági-Fertőmenti Zöldség-Gyümölcs Termelői Ért. Szövetkezet jóvoltából zöldségkóstoláson vettek részt. Céklát, zellert, sárgarépát és karfiolt kósolhattak a gyerekek. Reméljük sikerült a programmal kedvet csinálni a zöldségfogyasztáshoz. Köszönjük a felajánló és az ebédlő munkatársainak közreműködését.

1956-os megemlékezés

1956 forradalom
Október 20-án 8 órai kezdettel iskolánk 8.b osztályos tanulói rádiós műsorral emlékeztek meg az 1956-os eseményekről. Intézményünk aulájában régi fénykképek és korabeli filmfelvételek idézték fel a forradalom történéseit.

Audi önkéntes nap

Önkéntes nap iskolánkban
A győri Audi Hungárai gyár dolgozói, a Rába Rotary Club Alapítvány segítségével iskolánk önkéntes dolgozói, diákjai részvételével iskolánk tantermeinek felújítása és az aula növényeinek gondozása, átültetése valósult meg.
Köszönjük az Audi Hungária dolgozóinak és a Rába Rotary Club Alapítványnak a sok segítséget!
Arany János jubileum

Arany János születésének 200. évfordulóján iskolánk aulájában emlékeztünk meg az intézmény névadójáról.

Az ünnepségen iskolánk valamennyi tanulója együtt énekelte a Nemzetőr dalt és szavalta a Családi kör című verset.

Az eseményről O2 Hírügynökség és GyőrPlusz TV videóban számolt be.

Arany Jubileum az Aranyban (GyőrPlusz)
Kétszáz éve született Arany János (O2 Média)

ELÉRHETŐSÉGEINK:
  • Cím:
    9024 Győr, Örkény István u. 6.

• OM azonosító:

• Szervezeti egységkód:
    GA1901

• Tel/fax:
    96/431-044,96/431-139

• Igazgató:
    detti@aranyj-gyor.sulinet.hu

• Titkárság:
    titkarsag@aranyj-gyor.sulinet.hu
    aranyiskolagyor@gmail.com

• Étkezési információ:
    menza@gek.hu

• Étkezés lemondása:
    96/510-680, 20/553-1820, lemondas@gek.hu

ÉTKEZÉS:

- Novemberi étlap
- Decemberi befizetés

ESEMÉNYNAPTÁR:

* Változás, hogy a Karácsonyi műsor időpontja december 14 (csütörtök) helyett, december 21 (csütörtök) lesz.

Csengetési rend

© 2017,  Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 9024 Győr, Örkény István u. 6.