NAVIGÁCIÓ:

AKTUALITÁSOK:

Versmondó verseny eredményhirdetés

Bemutató órák
Február 15-én tartottuk a Kormos István Versmondó Verseny alsós tanulói iskolai fordulójának eredményhirdetését. A legjobban szereplő diákok értékes könyvjutalomban részesültek.

Farsang az alsó tagozaton

Bemutató órák
Február 7-én és 8-án tartottuk alsó tagozatos tanulóink farsangi mulattságát. A jelmezes felvonulást követően minden osztály saját koreográfiával állt a színpadra. Az iskola aulája ezután táncparketté változott, minden gyerek nagy örömére.

Elsős bemutató órák

Bemutató órák
Január 6-án szombaton kaphattak betekintést iskolánkban folyó munkáról az leendő első osztályos szülők. A bemutató órákat és foglalkozásokat nagy érdeklődés követte.

Karácsonyi műsor

December 21-én 17:00 órai kezdettel tartottuk karácsonyi műsorunkat. A színes előadás, amelyen az iskolai művészeti csoportjai vettek részt nagy sikert aratott a nézők körében.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
  • Cím:
    9024 Győr, Örkény István u. 6.

• OM azonosító:

• Szervezeti egységkód:
    GA1901

• Tel/fax:
    96/431-044,96/431-139

• Igazgató:
    detti@aranyj-gyor.sulinet.hu

• Titkárság:
    titkarsag@aranyj-gyor.sulinet.hu
    aranyiskolagyor@gmail.com

• Étkezési információ:
    menza@gek.hu

• Étkezés lemondása:
    96/510-680, 20/553-1820, lemondas@gek.hu

ÉTKEZÉS:

- Februári étlap
- Márciusi befizetés

ESEMÉNYNAPTÁR:

* Változás, hogy a Karácsonyi műsor időpontja december 14 (csütörtök) helyett, december 21 (csütörtök) lesz.

Csengetési rend

© 2017,  Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 9024 Győr, Örkény István u. 6.