NAVIGÁCIÓ:

Olvassunk együtt!

Sakk-Szakkör

HÍREK, ESEMÉNYEK:

Iskolai sikerek a "Fújdogál a szél.." nemzetközi népdaléneklési versenyen

A Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola által rendeztett "Fújdogál a szél.." nemzetközi népdaléneklési versenyen eredményesen szerepelt tanulóink: Pataki Mia Lara 5.d és Borbély Petra 6.t osztályos tanulók ezüst minősítést értek el. Weisz Bence 6.c osztályos tanuló nívódíjban részesült.
Gratulálunk!

Olvassunk együtt! (2. félév)

A Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Könyvtára olvasási, rejtvényfejtési versenyt indít 2-5. osztályos tanulóknak. A vetélkedőre benevezőknek 1-1 mű elolvasása és a hozzá tartozó 2 rejtvény megfejtése a részvétel feltétele. A rejtvényeket a könyvtárban kérhetitek el és az iskola honlapjáról is letölthetitek.
Bővebben

III. Dunántúli Technika Verseny

2019. december 13-án 37 hatodikos diák méretette meg magát a III. Dunántúli Technika, életvitel és gyakorlat versenyen. Erről készítettünk videót.
A videó itt tekinthető meg

Karácsonyi műsor

December 19-én 17 órai kezdettel tartottuk nagy sikerű, hagyományos karácsonyi műsorunkat iskolánk tanulói részvételével. Az ünnepi színdarabot zenés, táncos műsorszámok, iskola énekkarának előadása valamint az iskola kötélugróinak fellépése színesítette.
A képgaléria képeit:
Fábián András (8.c) és
Nády Zsófia (5.b) készítették.

III. Dunántúli Technika, életvitel és gyakorlat verseny iskolánkban

2019. december 13-án 37 hatodikos diák méretette meg magát a III. Dunántúli Technika, életvitel és gyakorlat verseny iskolai fordulóján. Az esemény emlékezetes pillanatait és a végeredményt az alábbiakban lehet megtekinteni.
A verseny végeredménye

Karácsonyi adománygyűjtés

Iskolánk 1.d osztályos tanulói adományt gyűjtöttek a Mosolymanó kampány keretében.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
  • Cím:
    9024 Győr, Örkény István u. 6.

• OM azonosító:

• Szervezeti egységkód:
    GA1901

• Tel/fax:
    96/431-044,96/431-139

• Igazgató:
    Horváth Tamás
    azttom@freemail.hu

• Igazgatóhelyettesek:
    Basák Zoltán
    Pőheim Judit

• Titkárság:
    titkarsag@aranyj-gyor.sulinet.hu
    aranyiskolagyor@gmail.com

• Étkezés:
    I.sz. GMK
    9023 Győr, Szigethy A. u. 109.

• Étkezés lemondása:
    96/510-680, 20/553-1820, lemondas@gek.hu

ÉTKEZÉS:

- Februári étlap
- Márciusi ebédbefizetés
- Étkezési információ

ESEMÉNYNAPTÁR:

Csengetési rend

© 2018,  Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 9024 Győr, Örkény István u. 6.