NAVIGÁCIÓ:

AKTUALITÁSOK:

Mikulás vonat Budapestre

Mikulás vonat
December 2-án Mikulás vonat indult Budapestre, rajta közel 400 csillogó szemű általános iskolással. A Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola tanulói nagy lelkesedéssel készültek az utazásra, a piros vonat dekorációját is ők készítették.

Egészség Nap

Népmese Napja díjátadó
A 8.a osztály szervezésében 2018. november 29-én tartottunk Egészség Nap rendezvényünket. Az aulában megtartott rendezvényen iskolánk tanulói felvilágosítást kaptak az egészséges életmóddal kapcsolatban.

Népmese Napja díjátadó

A könyvtárban tartottuk a Népmese Napja rajzpályázat díjátadóját, ahol a legügyesebb diákok értékes könyvjutalomban részesültek.

Emlékezzünk régiekről

Emlékezzünk régiekről kiállítás
"Emlékezzünk régiekről" címmel kiállítás nyílt meg iskolánk aulájában felnőttek és tanulók gyűjteményéből. Képgaléria

Zöldség-kóstoló

Iskolánk részt vesz az iskolagyümölcs programban, melynek részeként hetente friss gyümölcsöt fogyaszthatnak diákjaink. A szállító jóvoltából lehetőségünk nyílik a zöldségfogyasztás népszerűsítésre. A zöldség-adományozó: Hanság-Fertőmenti Zöldség-Gyümölcs Termelői Értékesítő Szövetkezet.

Nagy vagy! vetélkedő

Tanulóink, tanáraink és szülők részvételével szerepeltünk a TV2 szervezésében megrendezett iskolák sportvetélkedőjén. A versenyről a TV2 november 11-i és november 18-i műsorában számol be.
A versenyről készült képek

ELÉRHETŐSÉGEINK:
  • Cím:
    9024 Győr, Örkény István u. 6.

• OM azonosító:

• Szervezeti egységkód:
    GA1901

• Tel/fax:
    96/431-044,96/431-139

• Igazgató:
    Horváth Tamás
    azttom@freemail.hu

• Titkárság:
    titkarsag@aranyj-gyor.sulinet.hu
    aranyiskolagyor@gmail.com

• Étkezés:
    I.sz. GMK
    9023 Győr, Szigethy A. u. 109.

Étkezési információ:
    horvath.zsoltne@gek.hu
    tel: 20/373-3172.

• Étkezés lemondása:
    96/510-680, 20/553-1820, lemondas@gek.hu

ÉTKEZÉS:

- Novemberi étlap
- Decemberi étlap
- Januári befizetés
- Étkezési információ

ESEMÉNYNAPTÁR:

Csengetési rend

© 2018,  Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 9024 Győr, Örkény István u. 6.